Europe Wrestling !
Poland Wrestling Federation

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Enter your announcement here.

#1 2016-10-31 14:12:49

ZenonBohater23
Administrator
Dołączył: 2016-07-28
Liczba postów: 13
Windows 8.1Chrome 54.0.2840.71

Europe Wrestling ! #1

John: Panie i panowie witam na Europe Wrestling ! Gali która zaskakuje każdego fana wrestlingu w różnym wieku. Panie i panowie przywitajcie pierwszego mistrza EW Television, Kenneth Riddle !.
Kenneth: (fani nie dają mu dojść do słowa, chantują Welcome Home) One Night Only: Reunion, to miała być noc na której mieliście mnie zobaczyć pierwszy i ostatni raz w Europe Wrestling !.
Tak się jednak nie stało i zdobyłem mistrzostwo telewizyjne, i chcąc niechcąc będziecie musieli oglądać mnie na każdej gali EW. (Fani skandują imię Kenneth). Tak to ja
Kenneth Riddle was nowy Television Champion.
(Rozbrzmiewa tajemnicza muzyka, już wiadomo kogo to Smooth !!) ( Smooth stoi na rampie)
Smooth: Ci idioci nie przyszli tu dla ciebie, oni przyszli tu aby oglądać największą gwiazdę sceny niezależnej Smooth'a !
Kenneth: Jeśli jesteś tu aby obrażać tych wszystkich ludzi to lepiej stąd wyjdź bo jeden z tych ''idiotów'' stojący w ringu może ci nieżle nakopać.
Smooth: ( Z wielkim uśmiechem ) Smooth'owi się nie groźi, Smooth jest tu największą gwiazdą.
Kenneth: Zamknij się !
(Rozbrzmiewa muzyka Andrew'a Grova)
Andrew: Nie chcę słuchać tych głupot, przejdźmy do rzeczy, w Europe Wrestling ! najważniejsze są walki, tak też będzie tym razem. Myśle że walka Smooth'a z Riddle'm będzie czymś niesamowitym,
dlatego zrobimy tak. Jeśli dzisiaj Smooth pokona osobę którą wybierze mu Kenneth Riddle, wtedy na następnej gali EW zawalczy on o pas Television z Kenneth'em, jeśli przegra on tą walkę to
wiadomo co będzie, walki o pas nie będzie. HaHa. A, Kenneth nie zapomnij jednego, dziś nie masz wolnego. HaHa. Dziś zobaczymy walkę Champ vs Champ, mianowicie. EW Television Champion
Kenneth Riddle vs EW Tag Team Champion Everett ! I to będzie dzisiejszy Main Event !!.

John: Szykuje się niezły Main Event, mistrz vs mistrz. Nowy roster EW powoli rośnie, dziś zobaczymy w akcji dwóch nowych zawodników jakimi są Ethan Page oraz James Barnes.


John: Panie i panowie witam na Europe Wrestling ! Gali która zaskakuje każdego fana wrestlingu w różnym wieku. Panie i panowie przywitajcie pierwszego mistrza EW Television, Kenneth Riddle !.

Kenneth: (fani nie dają mu dojść do słowa, chantują Welcome Home) One Night Only: Reunion, to miała być noc na której mieliście mnie zobaczyć pierwszy i ostatni raz w Europe Wrestling !.
Tak się jednak nie stało i zdobyłem mistrzostwo telewizyjne, i chcąc niechcąc będziecie musieli oglądać mnie na każdej gali EW. (Fani skandują imię Kenneth). Tak to ja
Kenneth Riddle was nowy Television Champion.
(Rozbrzmiewa tajemnicza muzyka, już wiadomo kogo to Smooth !!) ( Smooth stoi na rampie)
Smooth: Ci idioci nie przyszli tu dla ciebie, oni przyszli tu aby oglądać największą gwiazdę sceny niezależnej Smooth'a !
Kenneth: Jeśli jesteś tu aby obrażać tych wszystkich ludzi to lepiej stąd wyjdź bo jeden z tych ''idiotów'' stojący w ringu może ci nieżle nakopać.
Smooth: ( Z wielkim uśmiechem ) Smooth'owi się nie groźi, Smooth jest tu największą gwiazdą.
Kenneth: Zamknij się !
(Rozbrzmiewa muzyka Andrew'a Grova)
Andrew: Nie chcę słuchać tych głupot, przejdźmy do rzeczy, w Europe Wrestling ! najważniejsze są walki, tak też będzie tym razem. Myśle że walka Smooth'a z Riddle'm będzie czymś niesamowitym,
dlatego zrobimy tak. Jeśli dzisiaj Smooth pokona osobę którą wybierze mu Kenneth Riddle, wtedy na następnej gali EW zawalczy on o pas Television z Kenneth'em, jeśli przegra on tą walkę to
wiadomo co będzie, walki o pas nie będzie. HaHa. A, Kenneth nie zapomnij jednego, dziś nie masz wolnego. HaHa. Dziś zobaczymy walkę Champ vs Champ, mianowicie. EW Television Champion Kenneth Riddle vs EW Tag Team Champion Everett ! I to będzie dzisiejszy Main Event !!.

Ethan Page vs Shadow

Czas rozpocząć pierwszą walkę na dzisiejszej gali w Berlinie. Były mistrz świata podejmie debiutanta co z tego wyjdzie zaraz się przekonamy. Walka już ruszyła, Ethan zaskoczył byłego mistrza szybkim Running Drop Kick'iem wbijając go w narożnik, Ethan odbija się od przeciwległego narożnika, i wykonuje kolejny Running Drop Kick. Shadow pada na matę a Ethan wchodzi na trzecią linę, rozgląda się po arenie, w tym samym czasie Shadow doszedł do siebie, wskoczył na narożnik i próbował wyprowadzić Superplex jednak Ethan Page zaskoczył go Blockbuster'em i to z trzeciej liny. Ethan nie traci czasu, skacze przy rywalu i nagle wykonuje Standing 450 Splash ! Niesamowite 1.2.Kick Out. Ethan podrywa się z maty, podnosi Shadow'a i wykonuje mu Cravate Suplex !. Shadow jednak jakby nic sobie z tego nie zrobił,momentalnie się podniósł, szybciej od Ethan'a i wyprowadził mocny Gut Kick ! Ethan prawie złożył się z bólu jednak chciał atakować High Kick'iem, na próbie się skończyło gdy Shadow złapał nogę rywala i sprowadził go na mate dokładając Jumping Elbow Drop. Shadow ustawił się w narożniku do wykonania tego ostatecznego kopnięcia do Shadow Black ! Page powoli się podnosi a Shadow rusza jednak Page robi unik i wyprowadza Russian Leg Sweep. Teraz Ethan cofa się do narożnika, Shadow siada na kolanach a Ethan wykonuje Shining Wizard i mamy pin 1.2.3 Po walce, kolejny debiutant zalicza bardzo dobry debiut. Czas na celebracje nowego mistrza EW HeavyWeight James'a Storma !

John: Panie i panowie powitajcie nowego mistrza HeavyWeight oto ,,The Cowboy'' James Storm !!
James: To jest to,to co kocham,to jest mój dom. Od dzisiaj nazywać was będę, was fanów EW, Braćmi. I dzisiaj zapraszam wszystkich braci na kufel piwa tuż po zakończeniu gali.
(Phenomenal One ! rozbrzmiewa muzyka A.J. Styles'a a ten w drodze do ringu)
A.J.: Jest tylko jedna osoba która wypije kufel piwa i będzie nią nowy mistrz świata wagi ciężkiej A.J. Styles.
James: A.J. z tego co mi wiadomo to ja jestem mistrzem świata wagi ciężkiej i raczej nim zostanę przez długi czas
A.J.: Chwila
(I come for money W drodze do ringu Ted DiBiase Jr. i przed nami walka)

A.J. Styles vs Ted DiBiase Jr.

Ted atakuje A.J. Styles'a od tyłu, Storm wychodzi z ringu i słyszymy gong. Ted posyła Styles'a na liny ten odbija się od nich i inkasuje Spinbuster. Ted odbija się od lin i wykonuje najpierw Elbow Drop, potem kolejny i powtarza to tak jeszcze 2 razy. A.J. podnosi się lecz od razu zostaje zaatakowany Drop Kick'iem. 1.2.Kick Out. Ted chwyta głowę rywala jak pod duszenie i wynosi go pod Suplex i ciśnie nim o matę co za siła !!!.
Ted na fali i chyba nie zmarnuje okazji, A.J. ledwo wstaje, lecz unika zapięcia w Dream Streat i wykonuje Pele Kick. Po którym odbija się od lin i dodaje Phenomenal Drop Kick ! A.J. Styles odzyskuje przewagę w ringu i dodaje Scoop Slam a następnie Knee Drop. Ted podnosi się przy pomocy lin a A.J. już chciał wyrzucić go z ringu jednak Ted wyrzucił go poza ring. Ted bierze rozbieg, odbija się od lin i chciał wykonać Suicide Drive,jednak A.J. wrócił do ringu i powalił go Calf Kick'iem. 1.2.Kick Out. A.J. zły zaczyna kopać rywala jednak James reaguje na to, wskoczył na krawędź ringu i zaczepił A.J. Styles'a ten podszedł do niego a od tyłu zaatakował go Ted DiBiase Roll Up'em który nie dał nawet 1 Count gdyż A.J. skontrował to na Phenomenal Clash i mamy pin 1.2.3 A.J. wstaje a od tyłu James Storm wykonuje mu Super Kick i wznosi pas EW HeavyWeight nad głowę.

John: A teraz czas na jedną z dwóch najważniejszych walk wieczoru. Smooth vs Chris Lethal !

Chris Lethal vs Smooth

Chris Lethal w drodze do ringu jednak przed ringiem stalowym młotem atakuje go Smooth ! Smooth wymierza cios młotem prosto w plecy Chrisa, po czym wrzuca go do ringu i słyszymy gong. Smooth podnosi Chrisa i wykonuje mu Bustet ! mamy pin 1.2.3 Nie wierze w taki sposób Smooth wywalczył sobie walkę o pas Television, mam nadzieje że jej nie dostanie. Ale mamy dobrą wiadomość przed nami walka godna PPV Kenneth Riddle vs Everett !

John: Panie i panowie przed nami walka mistrz vs mistrz

Television Champion Kenneth Riddle vs Tag Team Champion Everett

Słyszymy gong i czas zacząć najbardziej wyczekiwaną walkę walkę dzisiejszej gali. Zwarcie i HeadLock od Everett'a, Kenneth jednak wypracował rywala i przeszedł za jego plecy aby chwile później zapiąć HeadLock. Odbicie od lin i Drop Kick od Everett'a. Kenneth wyślizuje się poza ring a Everett bierze robieg i wykonuje Suicide Drive jednak niecelnie i trafia w barierki otaczające ring. Kenneth podnosi rywala i wrzuca go do ringu gdzie próbuje przypiąć rywala,sędzia dolicza do 2. Kenneth wstje i chciał podnieść rywala jednak ten wymierzył mu mocne kopnięcie. Everett wstaje wskakuje na drugą linę i wykonuje Spinboard DTT Kenneth'owi Riddle a następnie Standing Moonsault,1.2.Kick Out. Everett wchodzi na narożnik, Riddle wolnym krokiem staje i otrzymuje Missle DropKick mistrz Tag Team nie odpuszcza wskakuje na drugą linę jednak Kenneth był szybszy i kopną w nią przez co Everett z niej spadł. Kenneth ustawia rywala w narożniku i szykuje się do finishera, ale co to to Smooth,Smooth pojawia się w ringu i atakuje Kenneth'a Smooth wykonuje Black Hole Slam po czym podnosi pas do góry i tak kończymy dzisiejszą gale.


PREZES EUROPE WRESTLING !

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
donfreshrppl - skarbonka - lord - salez - nauka